↑ Terug naar Wedstrijden

Pagina afdrukken

Wedstrijdarchief

Datum Einddatum Wedstrijd Plaats Uitslag
25 juni 2017 25 juni 2017 Clubkampioenschappen 2017 de Uitslag
15 juni 2017 18 juni 2017 NJJK (lange baan) nnb de Uitslag
11 juni 2017 12 juni 2017 Regionale Minioren Finales Blerick de Uitslag
27 mei 2017 28 mei 2017 Regionale Zomerkampioenschappen deel 2 Eindhoven de Uitslag
20 mei 2017 21 mei 2017 Regionale Zomerkampioenschappen deel 1 Eindhoven de Uitslag
07 mei 2017 07 mei 2017 Minioren - Junioren deel 4 Kerkrade de Uitslag
04 mei 2017 07 mei 2017 ONMK (lange baan) Eindhoven de Uitslag
13 april 2017 16 april 2017 Swimcup Eindhoven Eindhoven de Uitslag
09 april 2017 09 april 2017 Swimkick - Minioren deel 4 Sittard de Uitslag
19 maart 2017 19 maart 2017 Minioren - Junioren deel 3 Sittard de Uitslag
12 maart 2017 12 maart 2017 Competitie deel 4, D3-klasse Kerkrade de Uitslag
12 maart 2017 12 maart 2017 Competitie deel 4, A-klasse Sittard de Uitslag
12 februari 2017 12 februari 2017 Competitie deel 3, D3-klasse Beek de Uitslag
12 februari 2017 12 februari 2017 Competitie deel 3, A-klasse nnb de Uitslag
26 januari 2017 29 januari 2017 NJJK (korte baan) nnb de Uitslag
22 januari 2017 22 januari 2017 Swimkick - Minioren deel 3 Venray de Uitslag
19 januari 2017 22 januari 2017 ONMK (korte baan) nnb de Uitslag
14 januari 2017 15 januari 2017 Regionale Winterkampioenschappen deel 2 Maastricht de Uitslag
07 januari 2017 08 januari 2017 Regionale Winterkampioenschappen deel 1 Maastricht de Uitslag
28 december 2016 30 december 2016 31e Speedo International Friendship Swimmeet Maastricht de Uitslag
18 december 2016 18 december 2016 Swimkick - Minioren deel 2 Stein de Uitslag
03 december 2016 04 december 2016 Martinez Cup Amsterdam de Uitslag
02 december 2016 02 december 2016 LAC deel 2 Maastricht de Uitslag
27 november 2016 27 november 2016 Minioren - Junioren deel 2 Stein de Uitslag
20 november 2016 20 november 2016 Regio Club Meet Sittard de Uitslag
13 november 2016 13 november 2016 Competitie deel 2, A-klasse Kerkrade de Uitslag
13 november 2016 13 november 2016 Competitie deel 2, D3-klasse Landgraaf de Uitslag
06 november 2016 06 november 2016 Geusseltbadtrofee Maastricht de Uitslag
04 november 2016 06 november 2016 ONK (korte baan) Hoofddorp de Uitslag
22 oktober 2016 23 oktober 2016 Memorial Anteunis Gent de Uitslag
16 oktober 2016 16 oktober 2016 Swimkick - Minioren deel 1 Kerkrade de Uitslag
09 oktober 2016 09 oktober 2016 Memorial Swim Dominic Bayfield Roermond de Uitslag
07 oktober 2016 07 oktober 2016 LAC circuit deel 1 Maastricht de Uitslag
02 oktober 2016 02 oktober 2016 Competitie deel 1, A-klasse Kerkrade de Uitslag
02 oktober 2016 02 oktober 2016 Competitie deel 1, D3-klasse Vaals de Uitslag
25 september 2016 25 september 2016 NK estafette Eindhoven de Uitslag
17 september 2016 17 september 2016 Minioren - Junioren deel 1 Valkenburg de Uitslag
14 juli 2016 14 juli 2016 25m Sprintwedstrijd Landgraaf de Uitslag
02 juli 2016 03 juli 2016 SFWM Amsterdam de Uitslag
25 juni 2016 26 juni 2016 19e Pokalmeeting 2016 Witten (D) de Uitslag
18 juni 2016 18 juni 2016 Twenterand Kanaalrace 2016 Vriezenveen de Uitslag
16 juni 2016 19 juni 2016 NJJK Eindhoven de Uitslag
11 juni 2016 12 juni 2016 Regiofinale minioren Venlo de Uitslag
04 juni 2016 05 juni 2016 Regiokampioenschappen deel 2 Kerkrade de Uitslag
28 mei 2016 29 mei 2016 Regiokampioenschappen deel 1 Kerkrade de Uitslag
24 april 2016 24 april 2016 Minioren competitie deel 5 Kerkrade de Uitslag
23 april 2016 24 april 2016 2. New' swim days Mönchengladbach (D) de Uitslag
17 april 2016 17 april 2016 D3-competitie deel 5 Kerkrade de Uitslag
15 april 2016 15 april 2016 LAC deel 4 Maastricht de Uitslag
10 april 2016 10 april 2016 Junior Swimcup Eindhoven de Uitslag
10 april 2016 10 april 2016 3-kamp deel 3 Maastricht de Uitslag
06 april 2016 10 april 2016 Swimcup Eindhoven de Uitslag
31 maart 2016 31 maart 2016 Swimkick deel 3 Landgraaf de Uitslag
20 maart 2016 20 maart 2016 Minioren competitie deel 4 Sittard de Uitslag
18 maart 2016 20 maart 2016 Grand Prix International Seraing (B) de Uitslag
13 maart 2016 13 maart 2016 Limietwedstrijd Eindhoven de Uitslag
06 maart 2016 06 maart 2016 Competitie A-klasse deel 4 Sittard de Uitslag
06 maart 2016 06 maart 2016 D3-competitie deel 4 Beek de Uitslag
27 februari 2016 28 februari 2016 12. schwimm-meeting Nettebad Osnabrück (D) de Uitslag
26 februari 2016 26 februari 2016 LAC deel 3 Maastricht de Uitslag
25 februari 2016 25 februari 2016 Clubkampioenschappen deel 2 Landgraaf de Uitslag
20 februari 2016 21 februari 2016 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden de Uitslag
18 februari 2016 18 februari 2016 Clubkampioenschappen deel 1 Landgraaf de Uitslag
13 februari 2016 14 februari 2016 KNZB Challenger Drachten de Uitslag
04 februari 2016 04 februari 2016 Swimkick deel 2 Landgraaf de Uitslag
28 januari 2016 31 januari 2016 NJJK kb Amsterdam de Uitslag
24 januari 2016 24 januari 2016 Minioren competitie deel 3 Sittard de Uitslag
22 januari 2016 24 januari 2016 NK Masters kb Papendrecht de Uitslag
17 januari 2016 17 januari 2016 D3-competitie deel 3 Landgraaf de Uitslag
17 januari 2016 17 januari 2016 Competitie A-klasse deel 3 Horst de Uitslag
09 januari 2016 10 januari 2016 Regio Winterkampioenschappen Maastricht de Uitslag
28 december 2015 30 december 2015 Swimmeet Maastricht de Uitslag
20 december 2015 20 december 2015 3-kamp deel 2 Maastricht de Uitslag
19 december 2015 20 december 2015 Martinez Cup Amsterdam de Uitslag
13 december 2015 13 december 2015 Minioren competitie deel 2 Kerkrade de Uitslag
06 december 2015 06 december 2015 Limietwedstrijd Kerkrade de Uitslag
04 december 2015 04 december 2015 LAC deel 2 Maastricht de Uitslag
22 november 2015 22 november 2015 3-kamp deel 1 Brunssum de Uitslag
19 november 2015 22 november 2015 Deutsche Kurzbahnmeisterschaften 2015 Wuppertal (D) de Uitslag
15 november 2015 15 november 2015 D3-competitie deel 2 Landgraaf de Uitslag
15 november 2015 15 november 2015 Competitie A-klasse deel 2 Maastricht de Uitslag
08 november 2015 08 november 2015 Regio minioren clubmeet Kerkrade de Uitslag
30 oktober 2015 01 november 2015 ONK kb Tilburg de Uitslag
24 oktober 2015 25 oktober 2015 Memorial St. Anteunis Gent (B) de Uitslag
18 oktober 2015 18 oktober 2015 Geusseltbadtrofee Maastricht de Uitslag
18 oktober 2015 18 oktober 2015 ISF Aachen Aken (D) de Uitslag
11 oktober 2015 11 oktober 2015 Minioren competitie deel 1 Brunssum de Uitslag
04 oktober 2015 04 oktober 2015 Competitie A-klasse deel 1 Kerkrade de Uitslag
04 oktober 2015 04 oktober 2015 D3-competitie deel 1 Vaals de Uitslag
27 september 2015 27 september 2015 Nederlandse estafette kampioenschappen Eindhoven de Uitslag
25 september 2015 25 september 2015 LAC vrij deel 1 Maastricht de Uitslag
19 september 2015 20 september 2015 Euregio Schwimmen Aken (D) de Uitslag
18 juli 2015 18 juli 2015 Bosbaan Amsterdam de Uitslag
12 juli 2015 12 juli 2015 19e Lektocht Culemborg de Uitslag
11 juli 2015 11 juli 2015 38e OWW De Binnenmaas Strijen de Uitslag
06 juli 2015 06 juli 2015 25m Sprintwedstrijd Landgraaf de Uitslag
05 juli 2015 05 juli 2015 Open Water Wedstrijd Kanaal Sluis-Hoeke Sluis de Uitslag
04 juli 2015 04 juli 2015 22e Harense Smid Zwemrace Oss de Uitslag
20 juni 2015 21 juni 2015 14. Pokalschwimmfest Witten (D) de Uitslag
13 juni 2015 14 juni 2015 Provinciale Minioren finale Valkenburg de Uitslag
11 juni 2015 14 juni 2015 NJJK lb Eindhoven de Uitslag
30 mei 2015 31 mei 2015 Provinciale zomerkampioenschappen deel 2 Kerkrade de Uitslag
16 mei 2015 17 mei 2015 Provinciale zomerkampioenschappen deel 1 Kerkrade de Uitslag
26 april 2015 26 april 2015 3-kamp deel 3 Maastricht de Uitslag
26 april 2015 26 april 2015 LAC vrij 2km Maastricht de Uitslag
19 april 2015 19 april 2015 Miniorencompetitie deel 5 Sittard de Uitslag
18 april 2015 18 april 2015 NJK 800m / 1500m - NK 5km Amersfoort de Uitslag
02 april 2015 05 april 2015 Swimcup / NK lb Eindhoven de Uitslag
29 maart 2015 29 maart 2015 D1-competitie deel 5 (HGN 2) Sittard de Uitslag
29 maart 2015 29 maart 2015 D2-competitie deel 5 (HGN 3) Roermond de Uitslag
22 maart 2015 22 maart 2015 Regiokampioenschappen lange afstand Eindhoven de Uitslag
20 maart 2015 22 maart 2015 Grand Prix International Seraing (B) de Uitslag
15 maart 2015 15 maart 2015 Limietwedstrijd lb Eindhoven de Uitslag
14 maart 2015 14 maart 2015 Miniorencompetitie deel 4 Valkenburg de Uitslag
08 maart 2015 08 maart 2015 Competitie hoofdklasse deel 4 Sittard de Uitslag
08 maart 2015 08 maart 2015 D1-competitie deel 4 Brunssum de Uitslag
08 maart 2015 08 maart 2015 D2-competitie deel 4 Stein de Uitslag
05 maart 2015 05 maart 2015 Clubkampioenschappen deel 2 Landgraaf de Uitslag
28 februari 2015 28 februari 2015 Limietwedstrijd lb Nijmegen de Uitslag
26 februari 2015 26 februari 2015 Clubkampioenschappen deel 1 Landgraaf de Uitslag
21 februari 2015 22 februari 2015 Speedo jaargangwedstrijden 2015 Leiden de Uitslag
15 februari 2015 15 februari 2015 Nationale Minioren Clubmeet Eindhoven de Uitslag
12 februari 2015 12 februari 2015 Swimkick deel 2 Landgraaf de Uitslag
08 februari 2015 08 februari 2015 3-kamp deel 2 Valkenburg de Uitslag
08 februari 2015 08 februari 2015 LAC vrij Echt de Uitslag
29 januari 2015 01 februari 2015 NJJK kb Amsterdam de Uitslag
25 januari 2015 25 januari 2015 Miniorencompetitie deel 3 Kerkrade de Uitslag
23 januari 2015 25 januari 2015 NK Masters kb Heerenveen de Uitslag
18 januari 2015 18 januari 2015 Competitie hoofdklasse deel 3 Nijmegen de Uitslag
18 januari 2015 18 januari 2015 D1-competitie deel 3 (HGN 2) Nederweert de Uitslag
18 januari 2015 18 januari 2015 D2-competitie deel 3 (HGN 3) Sittard de Uitslag
10 januari 2015 11 januari 2015 Provinciale kampioenschappen kb Venray de Uitslag
28 december 2014 30 december 2014 Swimmeet Maastricht de Uitslag
14 december 2014 14 december 2014 Miniorencompetitie deel 2 Maastricht de Uitslag
14 december 2014 14 december 2014 Limietwedstrijd Amersfoort de Uitslag
07 december 2014 07 december 2014 Limietwedstrijd Kerkrade de Uitslag
07 december 2014 07 december 2014 3-kamp deel 1 Sittard de Uitslag
22 november 2014 22 november 2014 LAC vrij 800m / 1500m Sittard de Uitslag
22 november 2014 22 november 2014 Provinciale Minioren Clubmeet - Zuid Sittard de Uitslag
16 november 2014 16 november 2014 D1-competitie deel 2 (HGN 2) Sittard de Uitslag
16 november 2014 16 november 2014 D2-competitie deel 2 (HGN 3) Nederweert de Uitslag
16 november 2014 16 november 2014 Competitie hoofdklasse deel 2 Horst de Uitslag
13 november 2014 13 november 2014 Swimkick deel 1 Landgraaf de Uitslag
07 november 2014 09 november 2014 ONK korte baan Tilburg de Uitslag
02 november 2014 02 november 2014 Geusseltbad trofee Maastricht de Uitslag
25 oktober 2014 26 oktober 2014 Memorial Anteunis Gent (B) de Uitslag
19 oktober 2014 19 oktober 2014 Limietwedstrijd kb Eindhoven de Uitslag
17 oktober 2014 19 oktober 2014 Int. Schwimmfestival Aken (D) de Uitslag
12 oktober 2014 12 oktober 2014 Competitie hoofdklasse deel 1 Maastricht de Uitslag
12 oktober 2014 12 oktober 2014 D1-competitie deel 1 (HGN 2) Echt de Uitslag
12 oktober 2014 12 oktober 2014 D2-competitie deel 1 (HGN 3) Roermond de Uitslag
05 oktober 2014 05 oktober 2014 Miniorencompetitie deel 1 Maastricht de Uitslag
28 september 2014 28 september 2014 Jubileumwedstrijd ZCV Valkenburg de Uitslag
20 september 2014 21 september 2014 31. Euregioschwimmen Aken (D) de Uitslag
14 september 2014 14 september 2014 Limietwedstrijd kb Kerkrade de Uitslag
13 september 2014 13 september 2014 Biesbosch open water race Sleeuwijk de Uitslag
12 juli 2014 12 juli 2014 37e OWW de Binnenmaas Mijnsheerenland de Uitslag
06 juli 2014 06 juli 2014 Schelde stroom (open water) Sluis de Uitslag
05 juli 2014 05 juli 2014 De Harense Smid Zwem race (open water) Appeltern de Uitslag
30 juni 2014 30 juni 2014 25m wedstrijd Landgraaf de Uitslag
29 juni 2014 29 juni 2014 Nationale minioren finale (lb) Dordrecht de Uitslag
29 juni 2014 29 juni 2014 Zwemevenement De Rode Loper (open water) Stadskanaal de Uitslag
28 juni 2014 29 juni 2014 13. Pokalschwimmfest Witten (D) de Uitslag
19 juni 2014 22 juni 2014 NJJK (lb) Amsterdam de Uitslag
14 juni 2014 15 juni 2014 Provinciale minioren finale Roermond de Uitslag
14 juni 2014 14 juni 2014 Twenterand kanaalrace (open water) Vriezeveen de Uitslag
06 juni 2014 08 juni 2014 NK Club Zwemmen 2014 Eindhoven de Uitslag
31 mei 2014 01 juni 2014 14. Internationales Schwimmfest Erkelenz (D) de Uitslag
24 mei 2014 25 mei 2014 LK-A deel 2 Kerkrade de Uitslag
17 mei 2014 18 mei 2014 LK-A deel 1 Kerkrade de Uitslag
04 mei 2014 04 mei 2014 LAC wisselslag Kerkrade de Uitslag
04 mei 2014 04 mei 2014 Limietwedstrijd (LB) Breda de Uitslag
04 mei 2014 04 mei 2014 Limietwedstrijd (KB) Veldhoven de Uitslag
02 mei 2014 04 mei 2014 Master kampioenschappen (lb) Den Haag de Uitslag
19 april 2014 19 april 2014 NJK 800m / 1500m Amersfoort de Uitslag
19 april 2014 19 april 2014 NK 5000m Amersfoort de Uitslag
10 april 2014 13 april 2014 Swimcup Eindhoven de Uitslag
06 april 2014 06 april 2014 Miniorenwedstrijd deel 5 Sittard de Uitslag
30 maart 2014 30 maart 2014 D2-Competitie deel 5 (HGN 2+3) Sittard de Uitslag
30 maart 2014 30 maart 2014 Finaleronde hoofdklasse (HGN 1) Leiden de Uitslag
23 maart 2014 23 maart 2014 Miniorenwedstrijd deel 4 Valkenburg de Uitslag
23 maart 2014 23 maart 2014 Lange Afstand Kampioenschappen Eindhoven de Uitslag
21 maart 2014 23 maart 2014 Grand Prix International Seraing (B) de Uitslag
16 maart 2014 16 maart 2014 Limietwedstrijd (50m) Eindhoven de Uitslag
09 maart 2014 09 maart 2014 3-Kamp deel 3 Maastricht de Uitslag
27 februari 2014 27 februari 2014 Clubkampioenschappen deel 2 Landgraaf de Uitslag
23 februari 2014 23 februari 2014 Jaargangfinale (kb) Leiden de Uitslag
21 februari 2014 23 februari 2014 The Hague Gold Grand Prix 2014 Den Haag de Uitslag
20 februari 2014 20 februari 2014 Clubkampioenschappen deel 1 Landgraaf de Uitslag
16 februari 2014 16 februari 2014 Hoofdklasse competitie deel 4 (HGN 1) Maastricht de Uitslag
16 februari 2014 16 februari 2014 D2-Competitie deel 4 (HGN 2+3) Sittard de Uitslag
09 februari 2014 09 februari 2014 Nationale Minioren Clubmeet Eindhoven de Uitslag
09 februari 2014 09 februari 2014 LAC vrij 2km Maastricht de Uitslag
09 februari 2014 09 februari 2014 Limietwedstrijd Eindhoven de Uitslag
31 januari 2014 02 februari 2014 NJK (kb) Amsterdam de Uitslag
26 januari 2014 26 januari 2014 Miniorenwedstrijd deel 3 Maastricht de Uitslag
24 januari 2014 26 januari 2014 Master kampioenschappen (kb) Zwolle de Uitslag
19 januari 2014 19 januari 2014 Hoofdklasse competitie deel 3 (HGN 1) Sittard de Uitslag
19 januari 2014 19 januari 2014 D2-Competitie deel 3 (HGN 2+3) Stein de Uitslag
11 januari 2014 12 januari 2014 Limburgse Winterkampioenschappen Maastricht de Uitslag
28 december 2013 30 december 2013 Swimmeet Maastricht de Uitslag
22 december 2013 22 december 2013 LAC vrij + wissel Sittard de Uitslag
15 december 2013 15 december 2013 Miniorenwedstrijd deel 2 Maastricht de Uitslag
08 december 2013 08 december 2013 3-Kamp deel 2 Landgraaf de Uitslag
07 december 2013 08 december 2013 Amsterdam Swimcup Amsterdam de Uitslag
30 november 2013 01 december 2013 45. Advent-Schwimmfest Arnsberg (D) de Uitslag
24 november 2013 24 november 2013 Provinciale Minioren Clubmeet Valkenburg de Uitslag
17 november 2013 17 november 2013 3-Kamp deel 1 Maastricht de Uitslag
10 november 2013 10 november 2013 Hoofdklasse competitie deel 2 (HGN 1) Horst de Uitslag
10 november 2013 10 november 2013 D2-Competitie deel 2 (HGN 2+3) Brunssum de Uitslag
01 november 2013 03 november 2013 ONK (korte baan) Dordrecht de Uitslag
27 oktober 2013 27 oktober 2013 Miniorenwedstrijd deel 1 Landgraaf de Uitslag
26 oktober 2013 27 oktober 2013 Memorial Anteunis Gent de Uitslag
24 oktober 2013 24 oktober 2013 Swimkick deel 1 Landgraaf de Uitslag
20 oktober 2013 20 oktober 2013 Limietwedstrijd (25m) Eindhoven de Uitslag
19 oktober 2013 20 oktober 2013 Merwestein Zwemgala 2013 Nieuwegein de Uitslag
11 oktober 2013 11 oktober 2013 Schwimming Festival Aachen Aken de Uitslag
06 oktober 2013 06 oktober 2013 D2-Competitie deel 1 (HGN 2+3) Landgraaf de Uitslag
06 oktober 2013 06 oktober 2013 Hoofdklasse competitie deel 1 (HGN 1) Nijmegen de Uitslag
29 september 2013 29 september 2013 NK estafette junioren Eindhoven de Uitslag
21 september 2013 22 september 2013 Euregioschwimmen Aken de Uitslag
15 september 2013 15 september 2013 LAC vrij deel 1 Kerkrade de Uitslag
24 augustus 2013 24 augustus 2013 Open water wedstrijd Oirschot de Uitslag
06 juli 2013 07 juli 2013 12. Pokalschwimmfest Witten (D) de Uitslag
24 juni 2013 24 juni 2013 25m wedstrijd Landgraaf de Uitslag
23 juni 2013 23 juni 2013 Open Water wedstrijd de Binnenmaas Mijnsheerenland de Uitslag
21 juni 2013 23 juni 2013 NJK lange baan Utrecht de Uitslag
08 juni 2013 09 juni 2013 Kring Speedo finales Sittard de Uitslag
07 juni 2013 09 juni 2013 NK lange baan Eindhoven de Uitslag
01 juni 2013 02 juni 2013 LKB Blerick de Uitslag
25 mei 2013 26 mei 2013 LKA weekend 2 Kerkrade de Uitslag
11 mei 2013 12 mei 2013 LKA weekend 1 Kerkrade de Uitslag
03 mei 2013 05 mei 2013 ONMK lange baan Eindhoven de Uitslag
21 april 2013 21 april 2013 4-Kamp deel 4 Maastricht de Uitslag
20 april 2013 20 april 2013 NJK 800m / 1500m Amersfoort de Uitslag
20 april 2013 20 april 2013 NK 5000m Amersfoort de Uitslag
14 april 2013 14 april 2013 Speedo deel 5 Maastricht de Uitslag
14 april 2013 14 april 2013 Finaleronde hoofdklasse Leiden de Uitslag
11 april 2013 11 april 2013 Swimkick deel 4 Landgraaf de Uitslag
07 april 2013 07 april 2013 D3-Competitie deel 5 (HGN 3) Vaals de Uitslag
04 april 2013 07 april 2013 Swimcup Eindhoven de Uitslag
24 maart 2013 24 maart 2013 Speedo deel 4 Maastricht de Uitslag
22 maart 2013 24 maart 2013 Grand Prix International Seraing (B) de Uitslag
17 maart 2013 17 maart 2013 LAC vrij Maastricht de Uitslag
10 maart 2013 10 maart 2013 Hoofdklasse competitie deel 4 (HGN 1) Sittard de Uitslag
10 maart 2013 10 maart 2013 D3-Competitie deel 4 (HGN 3) Blerick de Uitslag
03 maart 2013 03 maart 2013 Limietwedstrijd lange baan Eindhoven de Uitslag
28 februari 2013 28 februari 2013 Clubkampioenschappen deel 2 Landgraaf de Uitslag
24 februari 2013 24 februari 2013 4-Kamp deel 3 Maastricht de Uitslag
23 februari 2013 24 februari 2013 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden de Uitslag
21 februari 2013 21 februari 2013 Clubkampioenschappen deel 1 Landgraaf de Uitslag
10 februari 2013 10 februari 2013 Nationale Minioren Clubmeet Eindhoven de Uitslag
01 februari 2013 03 februari 2013 NJK korte baan Amsterdam de Uitslag
27 januari 2013 27 januari 2013 Speedo deel 3 Landgraaf de Uitslag
25 januari 2013 27 januari 2013 Nederlandse Masterkampioenschappen korte baan Nijverdal de Uitslag
24 januari 2013 24 januari 2013 Swimkick deel 3 Landgraaf de Uitslag
20 januari 2013 20 januari 2013 Hoofdklasse competitie deel 3 (HGN 1) Maastricht de Uitslag
20 januari 2013 20 januari 2013 D3-Competitie deel 3 (HGN 3) Vaals de Uitslag
12 januari 2013 13 januari 2013 Limburgse winterkampioenschappen Maastricht (de Dousberg) de Uitslag
06 januari 2013 06 januari 2013 LAC vrij 1500 m Kerkrade de Uitslag
28 december 2012 30 december 2012 Swimmeet Maastricht de Uitslag
15 december 2012 16 december 2012 Limburgse sprintkampioenschappen Horst de Uitslag
13 december 2012 13 december 2012 Swimkick deel 2 Landgraaf de Uitslag
09 december 2012 09 december 2012 Speedo deel 2 Brunssum de Uitslag
25 november 2012 25 november 2012 4-Kamp deel 2 Landgraaf de Uitslag
18 november 2012 18 november 2012 Kring Speedo Clubmeet Valkenburg de Uitslag
11 november 2012 11 november 2012 Hoofdklasse competitie deel 2 (HGN 1) Sittard de Uitslag
04 november 2012 04 november 2012 D3-Competitie deel 2 (HGN 3) Roermond de Uitslag
03 november 2012 04 november 2012 Memorial Anteunis Gent (B) de Uitslag
26 oktober 2012 28 oktober 2012 ONK korte baan Amsterdam de Uitslag
21 oktober 2012 21 oktober 2012 4-Kamp deel 1 Brunssum de Uitslag
07 oktober 2012 07 oktober 2012 Speedo deel 1 Valkenburg de Uitslag
04 oktober 2012 04 oktober 2012 Swimkick deel 1 Landgraaf de Uitslag
03 oktober 2012 03 oktober 2012 Schoolzwemkampioenschappen Landgraaf de Uitslag
30 september 2012 30 september 2012 D3-Competitie deel 1 (HGN 3) Landgraaf de Uitslag
30 september 2012 30 september 2012 Hoofdklasse competitie deel 1 (HGN 1) Horst de Uitslag
15 september 2012 16 september 2012 Schwimmfest Erkelenz (D) de Uitslag
09 september 2012 09 september 2012 LAC vrij + wissel deel 1 Valkenburg de Uitslag
23 juni 2012 24 juni 2012 Pokalschwimmfest Witten Witten (D) de Uitslag
15 juni 2012 17 juni 2012 NJK lange baan Drachten de Uitslag
09 juni 2012 10 juni 2012 Limburgse B-Kampioenschappen Hoensbroek de Uitslag
08 juni 2012 10 juni 2012 ONK lange baan Amsterdam de Uitslag
02 juni 2012 03 juni 2012 Kring Speedo finales Horst de Uitslag
19 mei 2012 20 mei 2012 LKA weekend 2 Kerkrade de Uitslag
12 mei 2012 13 mei 2012 LKA weekend 1 Kerkrade de Uitslag
04 mei 2012 06 mei 2012 NK Masters lange baan Eindhoven de Uitslag
22 april 2012 22 april 2012 4-Kamp deel 4 Maastricht de Uitslag
21 april 2012 21 april 2012 NJK lange afstanden / NK 5000m Amersfoort de Uitslag
19 april 2012 19 april 2012 Swimkick deel 2 Landgraaf de Uitslag
15 april 2012 15 april 2012 Speedo deel 5 Maastricht de Uitslag
09 april 2012 09 april 2012 Vrije slag toernooi Valkenburg de Uitslag
01 april 2012 01 april 2012 D3-Competitie deel 5 (HGN 3) Landgraaf de Uitslag
01 april 2012 01 april 2012 Promotie- Degradatiewedstrijd Sittard de Uitslag
25 maart 2012 25 maart 2012 4-Kamp deel 3 Brunssum de Uitslag
18 maart 2012 18 maart 2012 Speedo deel 4 Sittard de Uitslag
11 maart 2012 11 maart 2012 A-Competitie deel 4 (HGN 1) Horst de Uitslag
11 maart 2012 11 maart 2012 D3-Competitie deel 4 (HGN 3) Beek de Uitslag
04 maart 2012 04 maart 2012 Limietwedstrijd (50m bad) Eindhoven de Uitslag
03 maart 2012 03 maart 2012 LAC Vrij deel 3 Valkenburg de Uitslag
12 februari 2012 12 februari 2012 LAC Wissel deel 3 Hoensbroek de Uitslag
11 februari 2012 11 februari 2012 Meerkringenontmoeting Brabant de Uitslag
11 februari 2012 11 februari 2012 Nationale Speedo Clubmeet Drachten de Uitslag
03 februari 2012 05 februari 2012 NJK Amsterdam de Uitslag
29 januari 2012 29 januari 2012 Speedo deel 3 Maastricht de Uitslag
27 januari 2012 29 januari 2012 NK Masters korte baan Terneuzen de Uitslag
22 januari 2012 22 januari 2012 A-Competitie deel 3 (HGN 1) Sittard de Uitslag
22 januari 2012 22 januari 2012 D3-Competitie deel 3 (HGN 3) Roermond de Uitslag
14 januari 2012 15 januari 2012 Limburgse winterkampioenschappen Venray de Uitslag
08 januari 2012 08 januari 2012 LAC Wissel deel 2 Maastricht de Uitslag
28 december 2011 30 december 2011 Swimmeet Maastricht de Uitslag
18 december 2011 18 december 2011 LK sprint en estafette dag 2 Landgraaf de Uitslag
17 december 2011 17 december 2011 LK sprint en estafette dag 1 Landgraaf de Uitslag
11 december 2011 11 december 2011 Speedo deel 2 Sittard de Uitslag
04 december 2011 04 december 2011 LAC Vrij deel 2 Sittard de Uitslag
27 november 2011 27 november 2011 4-Kamp deel 2 Kerkrade de Uitslag
27 november 2011 27 november 2011 Waterratten Sittard de Uitslag
20 november 2011 20 november 2011 Kring Speedo Clubmeet Valkenburg de Uitslag
13 november 2011 13 november 2011 A-Competitie deel 2 (HGN 1) Landgraaf de Uitslag
13 november 2011 13 november 2011 D3-Competitie deel 2 (HGN 3) Kerkrade de Uitslag
05 november 2011 06 november 2011 Memorial Anteunis (jaargang ’93 tm ’99) Wachtebeke (B) de Uitslag
23 oktober 2011 23 oktober 2011 4-Kamp deel 1 Maastricht de Uitslag
16 oktober 2011 16 oktober 2011 Limietwedstrijd (50m bad) Eindhoven de Uitslag
13 oktober 2011 13 oktober 2011 Swimkick deel 1 Landgraaf de Uitslag
09 oktober 2011 09 oktober 2011 Speedo deel 1 Brunssum de Uitslag
02 oktober 2011 02 oktober 2011 D3-Competitie deel 1 (HGN 3) Vaals de Uitslag
02 oktober 2011 02 oktober 2011 A-Competitie deel 1 (HGN 1) Valkenburg de Uitslag
25 september 2011 25 september 2011 NK Estafette Eindhoven de Uitslag
11 september 2011 11 september 2011 LAC Wissel + Vrij deel 1 Landgraaf de Uitslag
02 juli 2011 03 juli 2011 Schwimmfest Erkelenz Erkelenz de Uitslag
21 mei 2011 22 mei 2011 LKA deel 2 Kerkrade de Uitslag
14 mei 2011 15 mei 2011 LKA deel 1 Kerkrade de Uitslag
06 mei 2011 08 mei 2011 NK Masters lange baan Eindhoven de Uitslag
31 maart 2011 31 maart 2011 Swimkick deel 4 Landgraaf de Uitslag
20 maart 2011 20 maart 2011 Limietwedstrijd 50m bad Eindhoven de Uitslag
06 februari 2011 06 februari 2011 LAC Vrij deel 3 Sittard de Uitslag
30 januari 2011 30 januari 2011 LAC Wissel deel 3 Valkenburg de Uitslag
28 januari 2011 30 januari 2011 NJK Terneuzen de Uitslag
23 januari 2011 23 januari 2011 Speedo deel 3 Kerkrade de Uitslag
21 januari 2011 23 januari 2011 NK Masters korte baan Heerenveen de Uitslag
20 januari 2011 20 januari 2011 Swimkick deel 3 Landgraaf de Uitslag
16 januari 2011 16 januari 2011 B-Competitie deel 3 Landgraaf de Uitslag
08 januari 2011 09 januari 2011 Limburgse winterkampioenschappen Sittard de Uitslag
28 december 2010 30 december 2010 Swimmeet Maastricht de Uitslag
07 november 2010 07 november 2010 LAC Wissel deel 2 Valkenburg de Uitslag
06 november 2010 07 november 2010 Memorial Anteunis (jaargang ’93 tm ’99) Wachtebeke (B) de Uitslag

Permanente koppeling naar dit artikel: http://www.nimolandgraaf.nl/wedstrijden/wedstrijdarchief/