↑ Terug naar Informatie

Pagina afdrukken

Historie

NIMO Landgraaf is een zwemvereniging uit Landgraaf. De vereniging werd opgericht in 1967 en ontstond uit een fusie tussen de Molt Zwemvereniging en Zwemvereniging Nieuwenhagen. Het thuiszwembad is zwembad In de Bende in Nieuwenhagen.

De nationale successen mogen extra benoemd worden.
Alan Smeets behaalde eind jaren ’90 meerdere medailles op de nationale juniorenkampioenschappen. Na een periode van droogte zette Melissa Meijer een nieuwe trend door in 2006 zilver te winnen op de NJK. Daarna ging het snel.
Chayenne Poorts werd meervoudig nationaal miniorenkampioen, Esmee Lanckohr werd de eerste nationale juniorenkampioene, Imke Beekman werd meervoudig nationaal minioren/juniorenkampioene, Jylano Nahr nationaal juniorenkampioen en Janina Beckers en Merle Verkijk pakten titels bij de jeugd/senioren. Ook behaalden Jylano Nahr, Britt van den Boom, Vincent de Munter, Imke Beekman, Nikki Smeets, Carolien Beckers en Silke Bliek medailles op de nationale juniorenkampioenschappen en behaalde Janina Beckers en Chayenne Poorts nationale medailles in het buitenwater. Janina Beckers (5km) en Jylano Nahr (50m Vlinder) tenslotte zwommen ook nationale leeftijdsrecords in het zwembad en zowel Janina als Merle Verkijk zwommen Limburgse records.

Regionaal gezien waren er in de periode 1998-2001 veel successen. Limburgse titels werden regelmatig behaald. Daarna zakte NIMO in en degradeerde het tot in de hoogste districtsklasse.
In het seizoen 2006-2007 is het NIMO echter weer gelukt te promoveren naar de Landelijke C-competitie, door landelijk als 7e te eindigen.
In 2008-2009 promoveert NIMO zelfs naar de landelijke B-competitie waar het in haar eerste jaar meteen als 8e eindigt.
In 2010-2011 volgt er weer een beloning voor de ingeslagen weg want NIMO promoveert nu zelfs naar de landelijke A-Klasse.
Aan het eind van dat seizoen wordt ook de startgemeenschap met Hellas-Glana aangegaan en onder de naam SG Hellas-Glana/NIMO promoveert de nieuwbakken startgemeenschap direct naar de hoofdklasse (het hoogste nationale niveau) en worden er meer regionale en nationale successen behaald dan ooit het geval was.
Vanaf het seizoen 2015-2016 start Nimo weer zelfstandig in de landelijke A-klasse.

Medaillewinnaars op nationale kampioenschappen

Alan Smeets
3x zilver
2x brons
2003 junioren
Melissa Meijer
zilver 100m schoolslag Dordrecht Januari 2006 25m bad junioren 2
Chayenne Poorts
goud 200m wisselslag Dordrecht Juni 2008 50m bad minioren 4
goud 100m vlinderslag Leiden Februari 2009 25m bad minioren 5
goud 100m wisselslag Leiden Februari 2009 25m bad minioren 5
goud 100m vlinderslag Dordrecht Juni 2009 50m bad minioren 5
zilver 200m wisselslag Leiden Februari 2008 25m bad minioren 4
zilver 50m vlinderslag Leiden Februari 2008 25m bad minioren 4
zilver 100m vrije slag Dordrecht Juni 2008 50m bad minioren 4
zilver 5000m vrije slag Oirschot Augstus 2014 open water jeugd
brons 50m vlinderslag Dordrecht Juni 2008 50m bad minioren 4
brons 5000m vrije slag Appeltern Juli 2013 open water jeugd
Janina Beckers
goud 5000m vrije slag Amersfoort April 2013 50m bad jeugd
goud 1500m vrije slag Eindhoven Juni 2013 50m bad jeugd
goud 5000m vrije slag Appeltern Juli 2013 open water jeugd
goud 10000m vrije slag Oirschot Augustus 2013 open water jeugd
goud 200m vlinderslag Dordrecht November 2013 25m bad jeugd
goud 800m vrije slag Dordrecht November 2013 25m bad jeugd
goud 5000m vrije slag Amersfoort April 2014 50m bad jeugd
goud 5000m vrije slag Oirschot Augustus 2014 open water jeugd
goud 10000m vrije slag Hoorn Augustus 2015 open water senioren
zilver 200m vlinderslag Amsterdam Oktober 2012 25m bad jeugd
zilver 800m vrije slag Amsterdam Oktober 2012 25m bad jeugd
zilver 5000m vrije slag Amersfoort April 2014 50m bad senioren
zilver 1500m vrije slag Tilburg November 2014 25m bad senioren
zilver 5000m vrije slag Oosterhout Augustus 2015 open water senioren
brons 400m wisselslag Amsterdam Oktober 2012 25m bad jeugd
brons 200m vlinderslag Eindhoven Juni 2013 50m bad jeugd
brons 800m vrije slag Eindhoven Juni 2013 50m bad jeugd
brons 5000m vrije slag Appeltern Juli 2013 open water senioren
brons 400m wisselslag Dordrecht November 2013 25m bad jeugd
brons 1500m vrije slag Eindhoven April 2014 50m bad senioren
brons 5000m vrije slag Oirschot Augustus 2014 open water senioren
brons 2200m vrije slag Medemblik Augustus 2016 open water senioren
Merle Verkijk
goud 200m vlinderslag Dordrecht November 2013 25m bad senioren
goud 200m vlinderslag Tilburg Oktober 2015 25m bad senioren
zilver 200m vlinderslag Tilburg November 2014 25m bad senioren
zilver 200m vlinderslag Eindhoven April 2015 50m bad senioren
brons 200m vlinderslag Eindhoven April 2014 50m bad senioren
brons 100m vlinderslag Eindhoven April 2015 50m bad senioren
brons 10000m vrije slag Hoorn Augustus 2015 open water senioren
brons 5000m vrije slag Oosterhout Augustus 2015 open water senioren
Esmee Lanckohr
goud 200m schoolslag Amsterdam Februari 2014 25m bad junioren 3
zilver 200m schoolslag Utrecht Juni 2013 50m bad junioren 2
zilver 200m schoolslag Amsterdam Juni 2014 50m bad junioren 3
brons 3000m schoolslag Oirschot Augustus 2015 open water jeugd 1
Jylano Nahr
goud 100m vlinderslag Amsterdam Januari 2015 25m bad junioren 2
goud 100m vlinderslag Eindhoven Juni 2015 50m bad junioren 2
goud 50m vlinderslag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 3
zilver 100m vlinderslag Amsterdam Februari 2014 50m bad junioren 1
zilver 50m vrije slag Amsterdam Juni 2014 50m bad junioren 1
zilver 100m vlinderslag Amsterdam Juni 2014 50m bad junioren 1
zilver 50m vrije slag Amsterdam Januari 2015 25m bad junioren 2
zilver 50m vrije slag Eindhoven Juni 2015 50m bad junioren 2
zilver 50m rugslag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 3
zilver 100m vlinderslag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 3
zilver 50m vrije slag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 3
brons 50m vrije slag Amsterdam Februari 2014 50m bad junioren 1
brons 200m wisselslag Amsterdam Februari 2014 50m bad junioren 1
brons 200m wisselslag Amsterdam Juni 2014 50m bad junioren 1
brons 200m vrije slag Amsterdam Januari 2015 25m bad junioren 2
brons 100m vrije slag Amsterdam Februari 2015 25m bad junioren 2
brons 200m wisselslag Amsterdam Februari 2015 25m bad junioren 2
brons 100m vrije slag Eindhoven Juni 2015 50m bad junioren 2
Silke Bliek
goud 1500m schoolslag Oirschot Augustus 2015 open water junioren 1
brons 100m schoolslag Leiden Februari 2014 25m bad minioren 5
Imke Beekman
goud 400m vrije slag Dordrecht Juni 2014 50m bad minioren 5
goud 200m vrije slag Dordrecht Juni 2014 50m bad minioren 5
goud 800m vrije slag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 2
zilver 800m vrije slag Tilburg November 2014 25m bad junioren 1
zilver 2500m vrije slag Oosterhout Augustus 2015 open water junioren 1
brons 200m vrije slag Eindhoven Juni 2015 50m bad junioren 1
brons 400m vrije slag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 2
brons 800m vrije slag Dordrecht Juni 2016 50m bad junioren 2
Britt van den Boom
brons 50m vlinderslag Dordrecht Juni 2014 50m bad minioren 4
Vincent de Munter
zilver 100m vlinderslag Eindhoven Juni 2015 50m bad junioren 3
zilver 100m vlinderslag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 4
brons 100m vlinderslag Amsterdam Januari 2015 25m bad junioren 3
brons 50m vrije slag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 4
brons 50m vlinderslag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 4
brons 200m schoolslag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 4
brons 50m vlinderslag Dordrecht Juni 2016 50m bad junioren 4
Nikki Smeets
zilver 200m rugslag Eindhoven Juni 2015 50m bad junioren 2
brons 200m rugslag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 3
brons 200m rugslag Dordrecht Juni 2016 50m bad junioren 3
Kyani Blom
brons 1500m schoolslag Oirschot Augustus 2015 open water junioren 1
Carolien Beckers
brons 1500m schoolslag Oirschot Augustus 2015 open water junioren 2
brons 200m schoolslag Amsterdam Januari 2016 25m bad junioren 4
brons 1500m schoolslag Wilhelminadorp September 2016 Open Water junioren 4
Hylcke de Beer
goud 100m vrije slag Leiden Februari 2016 25m bad minioren 3
zilver 50m vrije slag Leiden Februari 2016 25m bad minioren 3
brons 100m wisselslag Leiden Februari 2016 25m bad minioren 3
Meike Bliek
goud 100m schoolslag Leiden Februari 2016 25m bad minioren 4
Cas Louwarts
Brons 3000m sloogslag Wilhelminadorp September 2016 Open Water Jeugd 1
Sarah Berger
Brons 1500m sloogslag Wilhelminadorp September 2016 Open Water Junioren 1

Estafettes
Alan Smeets (1x zilver, 3x brons) 1999-2000
Maurice Geurts (1x zilver, 2x brons) 1999
Davy Hamers (1x zilver, 3x brons) 1999-2000
Dennis Colijn (1x brons) 2000
Marcel Broesterhuizen (1x zilver, 3x brons) 1999-2000
Nikki Smeets (4x goud, 2x zilver 1x brons) 2013-2016
Carolien Beckers (4x goud, 2x zilver 1x brons) 2013-2016
Janina Beckers (1x goud estafette OW, 2x zilver team-event OW) 2014-2016
Chayenne Poorts (1x goud estafette OW, 2x zilver team-event OW) 2014-2016
Mark Gorissen (1x goud estafette OW, 1x zilver team-event OW) 2014-2016
Iris Dijkstra (2x goud, 1x zilver, 2x brons) 2015-2016
Imke Beekman (3x goud, 2x zilver, 1x brons) 2015-2016
Silke Bliek (1x goud, 1x zilver) 2016
Roman Jantos (1x zilver team-event OW) 2016
Cas Louwarts (1x goud estafette OW) 2016

Limburgs kampioenen individueel

Jona Pisters (33x)
Jylano Nahr (32x)
Chayenne Poorts (27x)
Vincent de Munter (24x)
Alan Smeets (20x)
Janina Beckers (19x)
Britt van den Boom (17x)
Melissa Meijer (14x)
Arijana Alijagic (11x)
Merle Verkijk (10x)
Imke Beekman (9x)
Esmee Lanckohr (9x)
Roman Jantos (8x)
Silke Bliek (7x)
Nikki Smeets (6x)
Janneke van der Kleut (5x)
Mark Gorissen (5x)
Jasper Thomas (5x)
Carolien Beckers (4x)
Lester Snackers (4x)
Robin Ramaekers (4x)
Lieve Göbbels (4x)
Meike Bliek (4x)
Iris Dijkstra (3x)
Vera Niemeyer (3x)
Vincent Jacobs (3x)
Davy Hamers (3x)
Maurice Geurts (3x)
Mignon Peeters (2x)
Cas Louwarts (2x)
Lydia Colijn (2x)
Devi Weber (2x)
Bas Dijkstra (2x)
Taylor Braddon (1x)
Jasmijn van der Valk (1x)
McKenzie Kelly (1x)
Shania Haenen (1x)
Nicolle Janssen (1x)
Mara Pfeffer (1x)
Melanie Leunissen (1x)
Chloé Rutzerveld (1x)
Martyn Weinberg (1x)
Ralph Vondenhoff (1x)
Jeroen Geurts (1x)
Merel Jaspers (1x)
Kim Geurts (1x)
Freddie Geerlings (1x)

Estafettes
Jylano Nahr (16x)
Chayenne Poorts (9x)
Carolien Beckers (9x)
Jona Pisters (7x)
Jasper Thomas (7x)
Alan Smeets (7x)
Davy Hamers (7x)
Marcel Broesterhuizen (7x)
Vincent de Munter (6x)
Melanie Leunissen (6x)
Bo Kerkhoff (6x)
Merel Jaspers (6x)
Iris Dijkstra (5x)
Nikki Smeets (5x)
Imke Beekman (5x)
Dennis Colijn (4x)
Lydia Colijn (4x)
Arijana Alijagic (4x)
Mignon Peeters (4x)
Bas Dijkstra (4x)
Dimitar Kamnarovski (3x)
Stefan Lindenschmidt (3x)
Esmee Lanckohr (3x)
Kirk Koelstra (3x)
Kimberley de Brouwer (3x)
Maurice Geurts (3x)
Lester Snackers (3x)
Mark Gorissen (2x)
Daphne Erkens (2x)
Melissa Meijer (2x)
Roman Jantos (2x)
Silke Bliek (2x)
Rylana Slaghuis (2x)
Vera Weinberg (2x)
Martijn Weinberg (2x)
Merle Verkijk (2x)
Janina Beckers (2x)
McKenzie Kelly (1x)
Lieve Göbbels (1x)
Chayenne Odenhoven (1x)
Bas Dijkstra (1x)
Kitty Broesterhuizen (1x)
Kim Geurts (1x)
Nicolle Janssen (1x)
Mara Pfeffer (1x)
Sander van den Berg (1x)
Cas Louwarts (1x)
Vera Niemeyer (1x)

Medaillewinnaars op de Limburgse (sprint) Kampioenschappen 2005-2006

Jona Pisters (1x goud, 1x zilver, 2x brons)
Iris Hopman (1x brons)
Melissa Meijer (2x zilver, 1x brons)
Jeroen Geurts (1x goud 2x zilver)
Ramon Meisters (2x brons)
Roy Hopman (1x zilver)
Lydia Colijn (2x zilver, 2x brons)
Fanny Robbertsen (1x brons)

Estafettes
Anke Snijkers (2x brons)
Melissa Meijer (2x brons)
Chloé Rutzerveld (2x brons)
Vera Weinberg (2x brons)

Medaillewinnaars op diverse* Limburgse Kampioenschappen 2006-2007

*sprint, speedo, lange baan, korte baan
Jona Pisters (6x goud, 4x zilver, 2x brons)
Melissa Meijer (1x goud, 1x zilver, 4x brons)
Lydia Colijn (3x zilver, 2x brons)
Michèl Theissen (1x brons)
Fanny Robbertsen (2x zilver)
Chayenne Poorts (1x brons)
Iris Hopman (2x brons)
Ramon Meisters (1x zilver)

Estafettes
Jona Pisters (1x goud, 5x zilver, 1x brons)
Melissa Meijer (1x goud, 5x zilver, 2x brons)
Vera Weinberg (1x goud, 5x zilver, 2x brons)
Rylana Slaghuis (1x goud, 2x zilver)
Bo Peeters (3x zilver, 1x brons)
Lydia Colijn (1x brons)
Jela Cnubben (1x brons)

Medaillewinnaars en zwemmers op de NKS interland Antwerpen (2007)

Dennis Colijn
Melissa Meijer (1x goud, 2x zilver, 1x brons)
Chloé Rutzerveld
Martyn Slaghuis
Math Smeets (2x brons)
Michèl Theissen
Vera Weinberg (1x brons)

Medaillewinnaars op diverse Limburgse Kampioenschappen 2007-2008

Melissa Meijer (3x goud, 3x zilver, 1x brons)
Lydia Colijn (2x zilver, 4x brons)
Jona Pisters (8x goud, 2x zilver, 1x brons)
Chayenne Poorts (5x goud, 1x zilver)
Devi Weber (1x goud, 1x zilver, 2x brons)
Martijn Slaghuis (1x brons)
Bo Kerkhoff (1x zilver, 2x brons)
Chloé Rutzerveld (1x goud, 2x brons)
Merel Jaspers (2x brons)
Vera Weinberg (2x zilver, 2x brons)

Estafettes
Jona Pisters (1x goud, 2x zilver, 3x brons)
Rylana Slaghuis (1x goud, 2x zilver, 3x brons)
Bo Kerkhoff (1x goud, 2x zilver, 3x brons)
Judith Mingers (1x zilver, 2x brons)
Merel Jaspers (1x goud, 1x zilver, 1x brons)
Lydia Colijn (2x brons)
Melissa Meijer (2x brons)
Vera Weinberg (2x brons)
Michelle Hacking (1x brons)
Jela Cnubben (1x brons)

Medaillewinnaars op diverse Limburgse Kampioenschappen 2008-2009

Jona Pisters (7x goud, 3x zilver, 3x brons)
Lydia Colijn (2x goud, 2x zilver, 4x brons)
Mara Pfeffer (1x goud, 2x zilver, 2x brons)
Vera Weinberg (2x zilver, 3x brons)
Chloé Rutzerveld (1x zilver)
Melissa Meijer (2x goud, 4x zilver, 1x brons)
Vincent Jacobs (3x goud, 1x zilver, 1x brons)
Devi Weber (1x goud, 1x zilver, 1x brons)
Chayenne Poorts (3x goud, 3x zilver, 4x brons)
Merel Jaspers (1x goud, 2x zilver, 3x brons)
Mignon Peeters (2x brons)
Robin Ramaekers (4x goud, 2x zilver, 1x brons)
Bo Kerkhoff (1x brons)
Rylana Slaghuis (1x brons)
Freddie Geerlings (3x zilver)
Chantal Veldman (4x zilver)

Estafettes
Jona Pisters (5x goud, 1x brons)
Bo Kerkhoff (5x goud, 1x brons)
Kimberley de Brouwer (3x goud, 1x brons)
Merel Jaspers (5x goud, 1x brons)
Melanie Leunissen (4x zilver)
Chayenne Poorts (4x zilver)
Mignon Peeters (2x goud, 4x zilver)
Mara Pfeffer (1x goud, 2x zilver, 2x brons)
Lydia Colijn (1x goud, 2x zilver, 2x brons)
Vera Weinberg (1x goud, 1x zilver, 2x brons)
Melissa Meijer (1x goud, 1x zilver, 1x brons)
Chloé Rutzerveld (1x zilver, 1x brons)
Michelle Hacking (1x zilver)
Robin Ramaekers (1x zilver, 1x brons)
Camiel Smeets (1x zilver)
Joeri Kerkhoff (1x zilver)
Yoeri Cuijpers (1x zilver)
Sander Slaghuis (1x brons)
Freddie Geerlings (1x brons)
Sander van den Berg (1x brons)

Medaillewinnaars op diverse Limburgse Kampioenschappen 2009-2010

(In 2010 was de LWK afgelast)
Jona Pisters (2x goud, 3x zilver)
Melissa Meijer (3x goud, 2x brons)
Mara Pfeffer (2x brons)
Vera Weinberg (2x zilver)
Chloé Rutzerveld (1x zilver)
Freddie Geerlings (1x goud)
Ronald Waldus (1x brons)
Robin Rameakers (1x brons)

Estafettes
Chayenne Poorts (1x goud, 2x zilver, 3x brons)
Melanie Leunissen (2x zilver, 3x brons)
Merel Jaspers (1x goud, 2x zilver, 1x brons)
Mignon Peeters (1x goud, 2x zilver, 1x brons)
Nieske Janssen (1x goud)
Stella Peeters (2x brons)
Esmee Versteegen (2x brons)

Medaillewinnaars op diverse Limburgse Kampioenschappen 2010-2011

Jona Pisters (2x goud, 6x zilver)
Chayenne Poorts (2x goud, 9x zilver, 1x brons)
Melissa Meijer (3x zilver, 5x brons)
Mignon Peeters (1x goud)
Kiowa Kamaansing (1x zilver)

Estafettes
Chayenne Poorts (1x goud, 1x zilver, 4x brons)
Melanie Leunissen (1x goud, 1x zilver, 3x brons)
Daphne Erkens (1x goud, 1x zilver, 3x brons)
Mignon Peeters (1x goud, 1x zilver, 3x brons)
Ingrid Jansen (3x zilver, 2x brons)
Vera Weinberg (3x zilver, 2x brons)
Melissa Meijer (3x zilver, 2x brons)
Jona Pisters (2x zilver)
Bo Peeters (1x zilver)
Lydia Colijn (1x brons)

Medaillewinnaars op diverse Limburgse Kampioenschappen 2011-2012

Chayenne Poorts (5x goud, 6x zilver, 3x brons)
Melissa Meijer (2x goud, 2x zilver, 2x brons)
Arijana Alijagic (2x goud, 1x zilver, 2x brons)
Martijn Weinberg (1x zilver, 1x brons)
Jasper Thomas (2x zilver)
Stefan Lindenschmidt (1x brons)
Jylano Nahr (1x brons)
Andreas Waldus (1x brons)

Estafettes
Chayenne Poorts (6x goud, 3x zilver, 2x brons)
Melanie Leunissen (5x goud, 2x zilver)
Arijana Alijagic (4x goud, 1x zilver)
Daphne Erkens (1x goud)
Ingrid Jansen (1x zilver,1 brons)
Martijn Weinberg (1x goud, 2x zilver)
Melissa Meijer (1x zilver)
David Paulissen (1x zilver)
Bas Dijkstra (3x brons)
Jasper Thomas (3x brons)
Jylano Nahr (1x brons)
Stefan Lindenschmidt (1x goud, 1x brons)
Sander van den Berg (1x goud)

Medaillewinnaars op diverse Limburgse Kampioenschappen 2012-2013

Arijana Alijagic (9x goud, 1x zilver)
Janina Beckers (8x goud, 3x zilver)
Chayenne Poorts (6x goud, 4x zilver, 4x brons)
Britt van den Boom (4x goud, 1x zilver)
Lester Snackers (4x goud)
Esmee Lanckohr (2x goud)
Melanie Leunissen (1x goud, 2x, zilver)
Martyn Weinberg (1x goud, 1x zilver)
Jasper Thomas (1x goud, 1x zilver 1x brons)
Nikki Smeets (3x zilver, 2x brons)
Jylano Nahr (2x zilver, 2x brons)
Bas Dijkstra (3x zilver, 5x brons)
Stefan Lindenschmidt (1x zilver, 2x brons)
Jasmijn van der Valk (4x brons)
Carolien Beckers (2x zilver, 1x brons)
Melissa Meijer (1x zilver, 2x brons)
Kiowa Kamaansing (2x zilver, 3x brons)
Chayenne Odenhoven (2x zilver)
Silke Bliek (1x zilver)
Bonnie van der Valk (1x zilver)
Iris Dijkstra (1x brons)
Imke Beekman (1x brons)
Ingrid Stevens-Jansen (1x brons)
Kimberley de Brouwer (1x brons)
Freddie Geerlings (1x brons)

Estafettes
Carolien Beckers (3x goud)
Iris Dijkstra (2x goud)
Silke Bliek (1x goud)
Jylano Nahr (2x goud, 2x zilver)
Jasper Thomas (2x goud, 2x zilver)
Bas Dijkstra (1x goud, 1x zilver)
Martyn Weinberg (1x goud, 2x zilver, 1x brons)
Stefan Lindenschmidt (1x goud, 1x zilver)
Lester Snackers (1x goud, 1x zilver)
Arijana Alijagic (3x zilver, 2x brons)
Chayenne Odenhoven (2x zilver, 1x brons)
Jasmijn van der Valk (2x zilver, 2x brons)
Esmee Lanckohr (3x zilver, 1x brons)
Chayenne Poorts (3x brons)
Janina Beckers (3x brons)
Melissa Meijer (2x brons)
Chayenne Odenhoven (1x brons)
Ingrid Stevens-Jansen (1x brons)
Melanie Leunissen (1x brons)
Bonnie van der Valk (1x brons)
Vera Weinberg (1x brons)
Freddie Geerlings (1x brons)
Mark Gorissen (1x brons)
David Paulissen (1x brons)

Medaillewinnaars op diverse Limburgse / Regio Kampioenschappen 2013-2014

Silke Bliek (1x goud, 1x zilver)
Carolien Beckers (1x goud, 3x zilver, 2x brons)
Nikki Smeets (7x zilver, 2x brons)|
Britt van den Boom (4x goud)
Meike Bliek (1x goud)
Imke Beekman (2x goud, 1x zilver, 1x brons)
Iris Dijkstra (5x brons)
Jasmijn van der Valk (1x goud, 5x zilver, 3x brons)
Esmee Lanckohr (3x goud)
Arijana Alijagic (6x zilver, 3x brons)
Janina Beckers (6x goud, 4x zilver, 2x brons)
Chayenne Poorts (3x goud, 3x zilver, 3x brons)
Merle Verkijk (3x goud, 3x brons)
Jasper Thomas (1x zilver, 3x brons)
Jylano Nahr (10x goud, 3x zilver, 1x brons)
Lester Snackers (1x zilver, 2x brons)
Stefan Lindenschmidt (2x zilver, 1x brons)
Mark Gorissen (2x goud, 1x zilver, 1x brons)
Lieve Göbbels (1x goud, 3x zilver, 3x brons)
Shania Haenen (1x goud, 1x zilver, 4x brons)
Mc Kenzie Kelly (1x goud, 2x zilver, 1x brons)
Melanie Leunissen (1x zilver)
Bas Dijkstra (1x goud, 1x zilver, 2x brons)
Pol Ypelaar (2x brons)

Estafettes
Esmee Lanckohr (3x goud, 2x zilver)
Chayenne Odenhoven (1x goud, 1x zilver)
Iris Dijkstra (3x brons)
Nikki Smeets (1x zilver, 2x brons)
Jasmijn van der Valk (3x brons)
Lieve Göbbels (1x goud, 1x brons)
Carolien Beckers (1x goud, 2x zilver)
Merle Verkijk (1x zilver, 2x brons)
Janina Beckers (1x zilver, 2x brons)
Chayenne Poorts (1x zilver, 2x brons)
Melanie Leunissen (1x brons)
Arijana Alijagic (1x brons)
Jylano Nahr (5x goud)
Bas Dijkstra (2x goud, 1x brons)
Lester Snackers (2x goud)
Stefan Lindenschmidt (1x goud, 1x brons)
Mark Gorissen (2x goud, 1x brons)
Pol Ypelaar (1x brons)

Medaillewinnaars op diverse Limburgse / Regio Kampioenschappen 2014-2015

Jylano Nahr (12x goud, 2x zilver)
Vincent de Munter (14x goud, 1x brons)
Britt van den Boom (8x goud, 1x zilver, 1x brons)
Merle Verkijk (5x goud, 3x zilver, 1x brons)
Imke Beekman (3x goud, 4x zilver, 2x brons)
Arijana Alijagic (1x goud, 2x zilver, 4x brons)
Silke Bliek (3x goud)
Esmee Lanckohr (3x goud, 1x zilver)
Nikki Smeets (1x goud, 6x zilver, 2x brons)
Lieve Göbbels (1x goud, 4x zilver, 2x brons)
Carolien Beckers (2x zilver, 5x brons)
Kyanie Blom (2x zilver, 2x brons)
Bas Dijkstra (3x zilver, 2x brons)
Mark Gorissen (3x goud, 2x zilver, 1x brons)
Jasper Thomas (4x goud, 2x zilver, 2x brons)
Janina Beckers (5x goud, 2x zilver, 3x brons)
Iris Dijkstra (2x goud, 1x zilver, 3x brons)
Chayenne Poorts (3x goud, 4x zilver, 1x brons)
McKenzie Kelly (1x zilver, 1x brons)
Roman Jantos (7x goud)
Meike Bliek (1x goud, 4x zilver, 1x brons)
Taylor Braddon (1x goud)
James Eubanks (1x brons)

Estafettes
Jylano Nahr (4x goud, 1x zilver)
Jasper Thomas (2x goud)
Nikki Smeets (2x goud, 1x zilver)
Carolien Beckers (2x goud, 1x zilver)
Iris Dijkstra (1x goud, 1x zilver, 1x brons)
Arijana Alijagic (1x brons)
Esmee Lanckohr (1x brons)
Merle Verkijk (1x goud, 1x brons)
McKenzie Kelly (1x goud, 1x brons)
Janina Beckers (1x goud, 1x zilver)
Chayenne Poorts (1x goud, 1x zilver)
Mark Gorissen (1x brons)
Vincent de Munter (2x goud, 1x zilver, 1x brons)
Kirk Koelstra (1x goud, 1x zilver, 1x brons)
Roman Jantos (1x brons)
Bas Dijkstra (1x goud, 2x brons)
Imke Beekman (1x goud, 1x brons)
Chiara Geilenkirchen (2x brons)
Silke Bliek (1x brons)
Sara Hebrova (1x brons)

Medaillewinnaars op diverse Limburgse/Regio Kampioenschappen 2015-2016

Jylano Nahr (10x goud, 2x zilver, 1x brons)
Vincent de Munter (10x goud, 3x zilver)
Merle Verkijk (2x goud, 3x zilver)
Britt van den Boom (1x goud, 1x zilver, 1x brons)
Imke Beekman (4x goud, 5x zilver, 2x brons)
Silke Bliek (3x goud)
Meike Bliek (1x goud)
Lieve Göbbels (2x goud, 2x zilver, 4x brons)
Roman Jantos (1x goud, 2x zilver, 1x brons)
Cas Louwarts (2x goud, 2x zilver, 1x brons)
Vera Niemeyer (3x goud, 1x brons)
Esmee Lanckohr (1x goud, 2x zilver, 2x brons)
Hylcke de Beer (2x zilver, 1x brons)
Nikki Smeets (5x goud, 2x zilver, 2x brons)
Carolien Beckers (3x goud, 1x zilver, 2x brons)
Raphael Krichel (2x zilver)
Quinty Rouschop (1x zilver, 3x brons)
Chiara Geilenkirchen (2x zilver, 3x brons)
Dimitar Kamnarovski (2x brons)
Jasper Thomas (2x brons)
James Eubanks (1x brons)
Iris Dijkstra (1x goud, 2x brons)
Chayenne Poorts (2x brons)
Kyanie Blom (2x brons)
Jennifer Geerlings (1x brons)
McKenzie Kelly (1x brons)

estafettes
Jylano Nahr (5x goud, 2x zilver)
Vincent de Munter (5x goud, 2x zilver)
Roman Jantos (2x goud, 1x zilver)
Kirk Koelstra (1x goud, 2x zilver)
Nikki Smeets (3x goud, 3x zilver)
Imke Beekman (4x goud, 3x zilver)
Carolien Beckers (3x goud, 4x zilver, 1x brons)
Merle Verkijk (1x goud, 4x zilver)
Janina Beckers (1x goud, 4x zilver)
Silke Bliek (1x goud, 1x zilver)
Iris Dijkstra (2x goud, 1x zilver, 1x brons)
Esmee Lanckohr (1x zilver)
Cas Louwarts (1x goud, 1x zilver)
Dimitar Kamnarovski (3x goud)
Jasper Thomas (3x goud)
Vera Niemeyer (1x goud, 1x zilver)
Chayenne Poorts (2x zilver, 1x brons)
McKenzie Kelly (1x brons)

Door zwemmers van NIMO Landgraaf gewonnen trofeeën

Maasschaal (1998, 1999, 2000)
Ma. Vertommen Trofee (1999, 2000)
Jo Hassig Trofee (2002)
Ine Vossen Trofee (2006, 2007)
Ine Haack Trofee (2007)
Geusseltbadtrofee (2014) (tevens Ine Vossen Trofee voor Arijana Alijagic)

De algemeen clubkampioenen van de afgelopen jaren

Heren – Dames
2000 Alan Smeets – Janneke van der Kleut
2001 Roel Huynen – Kitty Broesterhuizen
2002 Marcel Broesterhuizen – Lydia Colijn
2003 Marcel Broesterhuizen – Lydia Colijn
2004 Maurice Brand – Lydia Colijn
2005 Dennis Colijn – Lydia Colijn
2006 Ramon Meisters – Lydia Colijn
2007 Ramon Meisters – Lydia Colijn
2008 Math Smeets – Lydia Colijn
2009 Freddie Geerlings – Lydia Colijn
2010 Robin Ramaekers – Jona Pisters
2011 Hugo Knebel – Melissa Meijer
2012 Sander van den Berg – Chayenne Poorts
2013 Kiowa Kamaansing – Janina Beckers
2014 Lester Snackers – Janina Beckers
2015 Vincent de Munter – Merle Verkijk
2016 Vincent de Munter – Merle Verkijk

Permanente koppeling naar dit artikel: http://www.nimolandgraaf.nl/informatie/historie/